برگزاری کارگاه و دوره آموزشی

کارگاه و آموزش دوره های آموزشی نامی پارس

 

موسسه اطلاع گستر نامی پارس با سالها تجربه در زمینه برگذاری دوره های آموزشی، در صدد است تا بر اساس نیاز مخاطبان کارگاه های آموزشی و دوره های خاص را برگذار و در این جهت تلاش بر این است که در راستای اهداف مجموعه نایاب ترین و خاص ترین دوره های آموزشی را به بهترین نحوه ممکن ارائه کند.

امروزه نقش آموزش های كوتاه مدت در ارتقاء بهره‌وری نیروی انسانی بسیار شاخص می‌باشد. بنابه نظر اغلب صاحبنظران، آموزش در حوزه‌های تخصصی از جمله حلقه‌های مفقوده کسب و کار بشمار می رود. شرکت ایده برتر پاسارگاد با بررسی دقیق نیازهای آموزشی اقدام به برگزاری دوره‌های پیشرفته و تخصصی در سطوح مختلف نموده تا بخشی از نیازهای آموزشی را كه بعضاً فراگیران مجبور به تأمین آن با هزینه بالا می‌باشند، را مرتفع سازد.

خدمات حرفه ای نامی پارس در راستای اهداف سازمانی به شرح زیر است:

*برگذاری با کیفیت ترین دوره های آموزشی و انجام نظر سنجی به برای ارتقاء دوره

*انجام نیاز سنجی های تخصصی درون سازمانی و دانشگاهی، جهت برگذاری دوره های مورد نیاز اصلی یک سازمان

*برگذاری تخصصی ترین و نایاب ترین دوره های کشور به جهت ارتباطات مناسب و اساتید حرفه ای

*ارائه آموزش های حرفه ای در حوزه های مدیریت فروش و بازاریابی، مدیریت ارتباط با مشتری، مدیریت پروژه، مدیریت روابط عمومی، مدیریت مالی،  مدیریت منابع انسانی، مدیریت بهبود سازمانی، مدیریت سیستم های کیفیت و …

*برگزاری رویدادهای حرفه ای بر حسب نیازهای سازمان ها در حوزه های آموزش (توسعه دانش و مهارت) یا اجرا (كاربرد دانش و مهارت)

*برگذاری نایاب ترین و تخصصی ترین دوره های پزشکی در کشور توسط برترین اساتید حوزه سلامت ودرمان

*برگذاری کارگاه و دوره های آموزشی برای آزمون های بین المللی در حوزه پزشکی و مهندسی توسط اساتیدی که بالاترین نمرات آزمون های بین المللی را کسب کرده اند.

*ارائه خدمات سنجش و ارزیابی توانمندی افراد سازمان جهت یافتن سطح دانش در واحد مورد نظر و ارتقاء، متوازن سازی و ایجاد اشتراک میان تجارت عملی افراد

*برگزاری برنامه های آموزشی درون سازمانی با قابلیت سفارشی سازی نسبی برنامه با توجه به نیازها و چالش های موجود در سازمان و ارائه گزارشات مورد نیاز جهت ارزیابی اثربخشی برنامه آموزشی پس از برگزاری

*ارائه مدارک و سرتیفیکیت های معتبر بین المللی و داخلی

*ارائه تمامی دوره های جهاد دانشگاهی با مدارک معتبر

*خدمات گواهینامه های حرفه ای داخلی و بین المللی

*برگذاری تخصصی ترین دوره پرپزال و مقاله نویسی به تایید سازمان نظام پزشکی و انرژی اتمی ایران و تایید افراد تخصصی سازمانی.