تهیه محتوا و داکیومنت خاص و نایاب برای پژوهش

محتوا نایاب نامی پارس

نامی پارس نایاب ترین محتوا و داکیومنت را در اختیار شما قرار داده و انجام پژوهش را برای شما با کمترین زمان ممکن و دقت بالا در اختیار پژوهش گران و اساتید قرار می دهد.

یکی از کارهای سخت پیدا کردن محتوا و دسترسی به آن در کشور ایران است، به دلایل تحریم و شرایط خاص کشور نیاز است تا برای دسترسی به مقالات، کتاب و مجلات جدید که بعضا نایاب است، فعالیت های زیادی را انجام داد. موسسه اطلاع گستر نامی پارس با سالها تجربه در این زمینه، تخصصی ترین مطالب، کتاب و مجلات معتبر روز دنیا را برای تمامی رشته ها از جمله پزشکی و مهندسی تهیه کرده و لایسنس های قانونی را نیز رعایت می کند. ما در صدد خدمت به جامعه دانشگاهی کشور، تمام نیاز پزشکان، مهندسان، دانشجویان و اساتید حوزه های علم و فناوری را بر طرف خواهیم کرد.

داکیومنت دلیوری

نامی پارس با دسترسی به تمامی دیتا بیس های دانشگاه های معتبر دنیا و داشتن روابط بین المللی جهت تهیه کتاب و پایان نامه های معتبر دانشگاه های دنیا تمامی مطالب مورد نیاز شما محققین عزیز را بدونه هیچ دقدقه جمع آوری کرده و دقت عمل و سرعت آن در تمامی دانشگاه ها زبان زد می باشد. تخصص ما داکیومنت دلیوری و بررسی آخرین تغییرات روز دنیا در علوم کتاب داری می باشد.

می توان از مشتریان موسسه ما به سازمان انرژی اتمی، کتابخانه های دانشگاه های کل کشور، محققیق بزرگ کشور، پزشکان و اساتید اشاره کرد که ما نایاب ترین و جدید ترین مجلات و کتاب های منتشره در دنیا را برای تمامی افراد جمع آوری کرده و توزیع می کنیم.